To najszybsza i najbardziej komfortowa forma nauki.
 W kwestii nauki pierwszego tańca przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, kompleksową ofertę realizowaną podczas lekcji indywidualnych:

 • pomożemy wybrać muzykę oraz formę tańca, jeżeli decyzja nie została jeszcze podjęta;
 • jest możliwość skorzystania ze zbiorów muzycznych naszej studia; ułożymy choreografię dostosowaną do predyspozycji i możliwości klientów;
 • dla zainteresowanych jest możliwość dodatkowej nauki tańców użytkowych, by móc swobodnie pobawić się w trakcie wesela nie tylko ze swoją partnerką, ale również z innymi;

Choreografia może być klasyczna lub żywiołowa.  Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX) A na specjalne życzenie – elementy Hip Hop’u i tańca nowoczesnego!!!

Lekcje indywidualne odbywają się w systemie instruktor – para. Istnieje również możliwość umówienia się z większą ilością par.
 Instruktor dostosowuje się w miarę możliwości do Państwa wolnych terminów. 
Gwarantujemy cierpliwego nauczyciela i kameralną, przyjazną atmosferę oraz wysoką jakość zajęć. 

Dla par korzystających z naszej oferty zajęć indywidualnych jest możliwość trenowania choreografii na drugiej sali – w przypadku gdy nie jest ona zajęta. Dzień i godzinę wynajmu sali należy wcześniej ustalić z instruktorem i zarezerwować termin. W przypadku uczących się u nas par, wynajem sali na ćwiczenie jest w symbolicznej cenie 5,00. Uzbierane w ten sposób pieniążki przekazujemy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie 🙂

Ważna informacja!

Rezerwacje terminów zajęć indywidualnych ustalamy wyłącznie bezpośrednio przez telefon z instruktorem. Prosimy o kontakt telefoniczny – instruktor udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji dotyczących zajęć indywidualnych oraz ustali kiedy najlepiej rozpocząć naukę pierwszego tańca.
Prosimy również, aby TELEFONICZNYCH REZERWACJI DOKONYWAĆ DUŻO WCZEŚNIEJ – W ZWIĄZKU Z BARDZO DUŻYM OBŁOŻENIEM CZAS OCZEKIWANIA NA PIERWSZĄ LEKCJĘ WYDŁUŻA SIĘ DO MINIMUM TRZECH TYGODNI.

Ceny lekcji indywidualnych:

  • 70.00 za parę – lekcja 60 minutowa
  • 60.00 za parę – lekcja 45 minutowa
  • 360.00 za parę – pakiet sześciu lekcji  (oszczędzasz 60,00). Przy pakiecie wymagane jest uregulowanie pełnej kwoty na pierwszej lekcji (więcej informacji w zakładce PAKIETY PROMOCYJNE )
  • WAŻNE: lekcje indywidualne nie obejmują pierwszych zajęć w cenie 5.00!
  • INFORMUJEMY, IŻ W STUDIU NIE MA MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI KARTĄ.

Wszystkich tych, którzy wcześnie pomyślą o nauce tańca przed ślubem zapraszam na grupowe kursy tańca dla narzeczonych.

Strój na zajęcia

wygodny, buty z miękką podeszwą. Zmiana obuwia jest obowiązkowa!!!
Panie prosimy aby na początku nauki zabrały buty na płaskim obcasie, dopiero w późniejszym czasie – buty ślubne.

Zakupiony pakiet sześciu lekcji indywidualnych

W przypadku wykupienia przez Młodą Parę pakietu sześciu lekcji indywidualnych, uprzejmie prosimy o pilnowane umówionych z instruktorem terminów lekcji, gdyż każde odwołane przez Młodą Parę zajęcia nie będą przez Studio odrabiane (ze względu bardzo obłożony grafik związany z dużą ilością par uczących się u nas w Studiu). W przypadku odwołania zajęć przez instruktora – obowiązkiem Studia jest wyznaczenie nowego terminu lekcji.

Odwołanie umówionej lekcji indywidualnej

Kursant zobowiązany jest odwołać termin umówionej lekcji na którą nie może się zgłosić nie później niż 12 godzin przed planowanym spotkaniem.
Nieodwołanie lekcji w odpowiednim czasie zobowiązuje kursanta do uiszczenia opłaty w wysokości 50% wartości lekcji.