To najszybsza i najbardziej komfortowa forma nauki.
 W kwestii nauki pierwszego tańca przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, kompleksową ofertę realizowaną podczas lekcji indywidualnych:

  • pomożemy wybrać muzykę oraz formę tańca, jeżeli decyzja nie została jeszcze podjęta;
  • jest możliwość skorzystania ze zbiorów muzycznych naszej studia; ułożymy choreografię dostosowaną do predyspozycji i możliwości klientów;
  • dla zainteresowanych jest możliwość dodatkowej nauki tańców użytkowych, by móc swobodnie pobawić się w trakcie wesela nie tylko ze swoją partnerką, ale również z innymi;

Choreografia może być klasyczna lub żywiołowa.  Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX) A na specjalne życzenie – elementy Hip Hop’u i tańca nowoczesnego!!!

Lekcje indywidualne odbywają się w systemie instruktor – para. Istnieje również możliwość umówienia się z większą ilością par.
 Instruktor dostosowuje się w miarę możliwości do Państwa wolnych terminów. 
Gwarantujemy cierpliwego nauczyciela i kameralną, przyjazną atmosferę oraz wysoką jakość zajęć. 

Dla par korzystających z naszej oferty zajęć indywidualnych jest możliwość trenowania choreografii na drugiej sali – w przypadku gdy nie jest ona zajęta. Dzień i godzinę wynajmu sali należy wcześniej ustalić z instruktorem i zarezerwować termin. W przypadku uczących się u nas par, wynajem sali na ćwiczenie jest w symbolicznej cenie 5,00. Uzbierane w ten sposób pieniążki przekazujemy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie 🙂

KOCHANE MŁODE PARY...

…informujemy, iż nasze Studio NIE REALIZUJE I NIE ZAJMUJE SIĘ ODCZYTYWANIEM I KOPIOWANIEM choreografii z filmików z internetu (YouTube, platformy nauki pierwszego tańca online itp..). Stworzona choreografia do Pierwszego Tańca – aby prezentowała się naturalnie i pięknie – MUSI BYĆ dostosowana do możliwości Młodej Pary!!! W związku z tym, prosimy Kursantów aby pamiętali o tym wybierając nasze Studio i na pierwszą umówioną lekcję dostarczali nam utwór, a nie filmik z gotową choreografią 😉

Ważna informacja!

Rezerwacje terminów zajęć indywidualnych ustalamy wyłącznie bezpośrednio przez telefon z instruktorem. Prosimy o kontakt telefoniczny – instruktor udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji dotyczących zajęć indywidualnych oraz doradzi kiedy najlepiej rozpocząć naukę pierwszego tańca.
Prosimy również, aby TELEFONICZNYCH REZERWACJI DOKONYWAĆ DUŻO WCZEŚNIEJ – W ZWIĄZKU Z BARDZO DUŻYM OBŁOŻENIEM CZAS OCZEKIWANIA NA PIERWSZĄ LEKCJĘ WYDŁUŻA SIĘ DO MINIMUM TRZECH TYGODNI.

Ceny lekcji indywidualnych:

  • 110.00 za parę – lekcja 60 minutowa
  • 85.00 za parę – lekcja 45 minutowa
  • 620.00 za parę – pakiet sześciu lekcji. Przy pakiecie wymagane jest uregulowanie pełnej kwoty na pierwszej lekcji (więcej informacji w zakładce PAKIETY PROMOCYJNE )
  • Zajęcia indywidualne NIE OBEJMUJĄ pierwszych zajęć w cenie 20.00.
  • Zajęcia indywidualne NIE OBEJMUJĄ wejść w ramach kart Multisport Plus.
  • ODWOŁANIE UMÓWIONEJ LEKCJI INDYWIDUALNEJ:

Kursant zobowiązany jest odwołać termin umówionej lekcji na którą nie może się zgłosić nie później niż 24 godziny przed planowanym spotkaniem. Nieodwołanie lekcji z określonym wyprzedzeniem zobowiązuje kursanta do uiszczenia opłaty w wysokości 50% wartości lekcji przy kolejnym spotkaniu.

W przypadku wykupienia pakietu sześciu lekcji indywidualnych, każde odwołane przez Młodą Parę zajęcia później niż 24 godziny przed planowanym spotkaniem, przepadają i nie będą przez Studio realizowane w innym terminie ze względu bardzo obłożony grafik.

W przypadku odwołania zajęć przez instruktora – obowiązkiem Studia jest wyznaczenie nowego terminu lekcji.

  • STRÓJ NA ZAJĘCIA.

Wygodny, nie krępujący ruchów.

Buty z miękką podeszwą. Zmiana obuwia jest obowiązkowa!!!
Panie prosimy aby na początku nauki zabrały buty na płaskim obcasie, dopiero w późniejszym czasie – buty ślubne.

Wszystkich tych, którzy wcześniej pomyślą o nauce tańca przed ślubem – zapraszamy na weekendowe grupowe kursy tańca dla narzeczonych.