fotolia-192003601-subscription-monthly-m-2864

Już za moment rozpoczynamy nowy sezon taneczny.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć lub kontynuować naukę tańca w naszym Studiu do dokonywania rezerwacji miejsc. Zapisy będą prowadzone do wyczerpania się miejsc w grupach.

Wakacje powoli dobiegają końca 🙁

Czas na taneczne przebudzenie! Przyjmujemy już zapisy do grup tanecznych na rok 2022/2023. Przygotowaliśmy dla Was nowe zajęcia solo i w parach, w trakcie których nauczycie się nowych kroków i figur, które wykorzystacie na parkiecie. Pozwolą Wam one rownież na przyjemne spędzanie jesienno-zimowych popołudni i wieczorów w gronie nowych znajomych 🙂

W nadchodzącym sezonie stawiamy przede wszystkim na taniec użytkowy i towarzyski dla par, który w zeszłym roku cieszył się ogromną popularnością. Przygotowaliśmy wiele nowych grup, nie zapominając oczywiście o parach z ostatnich sezonów, które chciałyby kontynuować naukę po wakacjach.

W zakładce ‘GRAFIK’ pojawił się plan zajęć na nowy sezon taneczny. Nowy grafik zajęć będzie wprowadzany kolejno od połowy września. Każde z poszczególnych zajęć będzie posiadał konkretną datę naboru i zawsze już będzie odbywało się w ten sam dzień, o tej samej godzinie.

Zbieramy mailowe zapisy na zajęcia:

 • taniec użytkowy i towarzyski
 • latino & salsa solo 

Zapisów dokonujemy wyłącznie drogą mailową na silesia.studio@wp.pl. W mailu prosimy podać:

 1. imię i nazwisko;
 2. numer telefonu;
 3. wybraną formę, dzień i godzinę zajęć;
 4. informację o posiadaniu karty MULTISPORT (jeżeli się takową posiada);
  Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przyjęciem rezerwacji. Nie należy oczekiwać odpowiedzi. W przypadku braku miejsc poinformujemy Państwa drogą mailową.

SPRAWDŹCIE KIEDY RUSZAMY Z NOWYMI GRUPAMI

Osoby, które w zeszłym sezonie uczęszczały już na zajęcia także prosimy o dokonywanie rezerwacji na wybraną formę i dzień.

Dodatkowe informacje:

 • ilość miejsc w grupach jest mocno ograniczona;
 • osoby wcześniej nie zapisane nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach;
 • zapisy dotyczą także osób, które obecnie regularnie uczęszczają na zajęcia;
 • kolejność zgłoszeń decyduje o wejściu do grupy;
 • ilość zgłoszeń decyduje o otwarciu grupy;
 • informujemy, iż nie prowadzimy zajęć dla dzieci;

WAŻNE! PIERWSZE ZAJĘCIA W CENIE 10.00 (od Stycznia 2024 – 20.00):

 • dotyczą wyłącznie osób, które są w naszym Studiu po raz pierwszy (Zapraszamy do zakładki „CENNIK”). Kursantów, którzy już wcześniej odwiedzili Studio – obowiązuje wykupienie karnetu bez próbnych zajęć;
 • nie obowiązują klientów posiadających kartę Multisport – należy ją mieć przy sobie wraz z dowodem tożsamości przy pierwszym spotkaniu;

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!