Serdecznie zapraszamy do naszego Studia. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez nas wszystkich, także sposobem na życie.

Nasz zespół składa się tylko z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. U nas nie znajdziecie ludzi z przypadku. Wszystkich nas bowiem połączył jeden cel i jedno marzenie, a mianowicie profesjonalizm i pasja do tańca. Dzięki wieloletnim treningom szlifowaliśmy swoją formę taneczną, a całą wiedzę o tańcu przekazywali nam fachowcy nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.

Prowadzimy zajęcia głównie dla osób dorosłych oraz młodzieży z wybranych form tanecznych,.. ale Studio Tańca Silesia to przede wszystkim taniec towarzyski dla par, w stylu standardowym oraz latyno-amerykańskim. Uczymy również tańca użytkowego (disco samba, disco fox, dwa na jeden). Dodatkowo posiadamy szeroko rozbudowaną ofertę zajęć dla Narzeczonych – począwszy od zajęć indywidualnych, a kończąc na organizacji pokazów tańca na przyjęciach weselnych.

Proponujemy naszym Kursantom bardzo efektywne programy kursów tańca.
Przede wszystkim kładziemy nacisk na:

  • sposób i jakość przekazu informacji
  • przemyślaną kolejność wprowadzania tańców
  • dobór wiadomości o technice tańca

Studio Tańca Silesia dba o ciepłą i przytulną atmosferę. Dobrej atmosfery nie tworzy jednak samo studio, ale przede wszystkim ludzie. Staramy się się traktować każdego ze swoich Kursantów indywidualnie, poznając jego potrzeby, budując mocniejszą więź i większą pasję do tańca.

Zapraszamy serdecznie!