Są takie momenty w życiu, kiedy trzeba zrobić coś wyjątkowego…

Spośród wielu, to właśnie Ty zostałaś wybrana, żeby zorganizować niezapomniany wieczór panieński przyszłej Pani Młodej. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu każda z Was zapamięta ten wieczór do końca życia! Nasza propozycja jest wyjątkowa dla każdej kobiety. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby tańczyć i dobrze się bawić. Przede wszystkim każda z nas marzy aby wydobyć z siebie całą swoją kobiecość i obudzić ukryty w sobie seksapil.

Mamy dla Was coś specjalnego… spotkajmy się u nas – w Studiu Tańca Silesia w Chorzowie. Zgłoście się, a my zorganizujemy Wam roztańczony WIECZÓR PANIEŃSKI. Zanim rozpoczniecie tę szaloną imprezę zróbcie odpowiedni wstęp! Godzinne warsztaty tańca latino, bachaty bądź salsy, podczas których Wasza panna młoda oraz koleżanki będą się wspaniale bawić, ucząc się tańczyć. Tylko od Was zależy ile osób chcecie zabrać, jaki rodzaj zajęć wybrać.

Gorąca muzyka i szalony taniec! Zapewniamy dobrą zabawę, która będzie świetnym rozpoczęciem tego zwariowanego wieczoru. Po wyjściu od nas, z całą pewnością – Wszystkie będziecie królować na parkiecie! Żaden mężczyzna nie będzie mógł oderwać od Was wzroku, a zwłaszcza od Panny Młodej 😉

Spędźcie TEN wieczór w wyjątkowym stylu!

Cena:

  • do 8 osób włącznie 350 zł za 75 minut zajęć;
  • od 9 osób – 400 zł za 75 minut zajęć;

W cenę wliczona jest jedna butelka szampana, na rozluźnienie 🙂

Termin, scenariusz do ustalenia indywidualnie. Prosimy o kontakt – 663 580 921.