Tańcząc spalasz kalorie, redukujesz tkankę tłuszczową, zmniejszasz stres i sprawiasz przyjemność samej sobie. Zakochaj się w tańcach latino i oddaj się przyjemności obcowania z ich egzotyką na corocznych warsztatach organizowanych przez nasze Studio.

Obawiasz się, że znów przybędzie Ci kilka kilogramów po świątecznym ucztowaniu? Mamy radę dla Ciebie: „SCHUDNIJ TAŃCZĄC”.

Jak co roku – serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na..

WARSZTATY LATINO & SALSA SOLO

Do wyboru dwa terminy:

  •  I TERMIN: 27.12.2019 (poniedziałek) godz.18:30 – 20:30 (zapisy w Studiu lub drogą mailową)
  • II TERMIN: 29.12.2019 (środa) godz.18:30 – 20:30 (zapisy w Studiu lub drogą mailową)
  1.  czas trwania: 2 h;
  2.  koszt: 39,00/os;
  3.  dla posiadaczy kart MULTISPORT PLUS – dopłata do rejestracji 24,00;
  4. obowiązujący strój: wygodny; zmienne obuwie na płaskim obcasie;

WAŻNE!

  • Mając na uwadze obecną sytuację oraz komfort uczestników, liczba miejsc jest mocno ograniczona. Wszystkich zainteresowanych prosimy wpisywać się na listę wysyłając swoje zgłoszenie na maila silesia.studio@wp.pl bądź bezpośrednio w Studiu.
  • Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie z wpłatami w kwocie 39.00. W przypadku zgłoszenia mailowego – prosimy o wpłatę należności na konto (zakładka KONTAKT). W mailu oraz tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko osoby uczestniczącej oraz dopisek ‘WARSZTATY LATINO 2021’.
  • O wejściu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

Myślisz: Nie jestem pewna czy dam radę. Nie mam kondycji, a zadyszkę mam już na pierwszym piętrze…
NIE MARTW SIĘ! Intensywność warsztatów będzie dopasowana do możliwości grupy. Na zajęciach nie będzie rzeczy „ponad Twoje siły”. Na pewno dasz sobie radę!
Będzie to także doskonały sposób na przygotowanie się do karnawałowego szaleństwa. Nadchodzące warsztaty można potraktować jako rozgrzewkę przed Sylwestrem,a potem wystarczy kilka nocy tanecznych i ciało jest lekkie jak piórko 😉

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!