Tańcząc spalasz kalorie, redukujesz tkankę tłuszczową, zmniejszasz stres i sprawiasz przyjemność samej sobie. Zakochaj się w tańcach latino i oddaj się przyjemności obcowania z ich egzotyką na corocznych warsztatach organizowanych przez nasze Studio.

Obawiasz się, że znów przybędzie Ci kilka kilogramów po świątecznym ucztowaniu? Mamy radę dla Ciebie: „SCHUDNIJ TAŃCZĄC”.

Jak co roku – serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na..

WARSZTATY LATINO & SALSA SOLO

28.12.2023 (czwartek) godz.18:00 – 20:00 (BRAK WOLNYCH MIEJSC)

  1.  czas trwania: 2 h;
  2.  koszt: 49,00/os;
  3. obowiązujący strój: wygodny; zmienne obuwie na płaskim obcasie;

WAŻNE!

  • Mając na uwadze komfort uczestników, liczba miejsc jest mocno ograniczona. Wszystkich zainteresowanych prosimy wpisywać się na listę wysyłając swoje zgłoszenie na maila silesia.studio@wp.pl bądź bezpośrednio w Studiu.
  • Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie z wpłatami w kwocie 49.00. W przypadku zgłoszenia mailowego – prosimy o wpłatę należności na konto (zakładka KONTAKT). W mailu oraz tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko osoby uczestniczącej oraz dopisek ‘WARSZTATY LATINO 2023’.
  • O wejściu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń
  • UWAGA: PRZED ZGŁOSZENIEM I DOKONANIEM PRZELEWU PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WOLNYCH MIEJSC!!!

Myślisz: Nie jestem pewna czy dam radę. Nie mam kondycji, a zadyszkę mam już na pierwszym piętrze…
NIE MARTW SIĘ! Intensywność warsztatów będzie dopasowana do możliwości grupy. Na zajęciach nie będzie rzeczy „ponad Twoje siły”. Na pewno dasz sobie radę!
Będzie to także doskonały sposób na przygotowanie się do karnawałowego szaleństwa. Nadchodzące warsztaty można potraktować jako rozgrzewkę przed Sylwestrem,a potem wystarczy kilka nocy tanecznych i ciało jest lekkie jak piórko 😉

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!